درباره ما

مرکز فوق معتبر با مجوز وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ، قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت ارتقاع سلامت و رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. عضو رسمی انجمن موسسه خدمات پرستاری در منزل ، بیمار و کودک در منزل میباشد دارای کادرپرسنلی متخصص و مجرب جهت ارائه کلیه خدمات مراقبت ونگهداری،پرستاری از سالمند ، بیمار و کودک در منزل است . تمامی پرستاران مرکز خدمات پرستاری در منزل چه متخصص و یا مراقب از طریق آزمون های مهم و سطح بالا گزینش شده و به جرآت می توان گفت جزو برترین پرستاران در سطح کشور هستند. به سبب بزرگی تیم خود امکان ارائه کامل خدمات پرستاری براساس استاندارد های بین الملی است.


ما با توجه به نیاز خانواده و با همکاری کارشناسان مجرب با تجربه ی بالای ۱۰ سال در این زمینه و پرسنل متخصص، دلسوز و قابل اعتماد با قرارداد رسمی و ضمانت های لازم آماده ارائه کلیه خدمات پرستاری (کودک و سالمند)، مراقبتی، آموزشی، پزشکی و ... در منزل هستیم.
مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل پارسا در راستای ارائه بهترین خدمات درمانی و مراقبتی از بیماران عزیز در بیمارستانها و منازلشان و همراهی و همدلی صمیمانه با بستگان بیماران تاسیس شده است.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.