خدمات ویزیت

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل پارسا


هنگامی که شما بیمار هستید و یا علائمی مبنی بر وجود مشکل در سلامتی شما بروز می کند ، اولین و اصلی ترین اقدام در جهت رفع معضل و درمان بیماری مراجعه به پزشک و تشریح علائم برای او و اجتناب از خوددرمانی و مصرف دارو بصورت سرخود است.
مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل پارسا با ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه درمان مجموعه ای از پزشکان عمومی و متخصص حاذق ، مجرب و دانش آموخته از معتبر ترین دانشگاه های داخلی وخارجی در زمینه های مختلف را برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات این حوزه به شما هموطنان گرامی را گردآوری کرده است.
با توجه به این که حضور در مراکز درمانی و مطب پزشکان در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت بسیار پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل پارسا تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.